Skoda, ze jste vcera u Charona nebyli rychlejsi, abych Vam mohl gratulovat osobne. Ono to vypadalo, ze v Praze vubec nejste. Bez Vas to FTF ani tak nechutnalo… Takze blahopreji aspon online a tesim se na setkani nekde nad keskou :o).
gratulujem ![]()
šlape vám to pěkně, tak jen tak dál!
M + 3 geogirls
Taktéž moc gratuluji !!! Jste jasným příkladem rčení, že ve dvou se to lépe táhne :)))
Gratulujeme a prejeme at vam to vydrzi. Jste opravdu skveli. A uz nam zase zalozte nejako ňamku:-))
300 není špatné číslo, ale 400 je lepší. Tak ať je tu co nejdříve!
Trochu opozdene vzhledem k nepritomnosti u techniky a o to vetsi praci v terenu posilam tymu velikou gratulaci a i podekovani za skvele zalozene kesky. At se vam oboje dari i nadale.
Také se připojuji ke gratulaci, je to už pěkné číslo
Blahopřání k hezkému číslu.
mockrat vsem dekujeme. hlavne za vase kese a tesime se na dalsi pixly, geopiva, setkani nad keskou misto prace … a jine prijemne cinnosti ![]()