Dáin dnes odlovil svou jubilejnní pětistou pixličku! Byl jsem se Šamanem při tom, blahopřál oslavenci osobně, ale takto to navědomost dávám širší geoveřejnosti a ještě jednou gratuluji!
M.
Dáin dnes odlovil svou jubilejnní pětistou pixličku! Byl jsem se Šamanem při tom, blahopřál oslavenci osobně, ale takto to navědomost dávám širší geoveřejnosti a ještě jednou gratuluji!
M.
Připojuji se ke gratulaci a přeji za celý team hodně pěkných zážitků při hledání dalších krabiček!:.-)
Gratuluju - pulkilo je fakt moc pekny!
Gratulujeme, rozjeli jste to dobre.
Klidne, presne, presvedcive - tak kraci tento tym od jedne mety ke druhe. Posilame mu od Slajzu & Tucku velikou gratulaci a tesime se zase na nejake setkani nad keskou.
500 - to je paráda ! Gratuluji.
Jejich revírem je celá Praha! Jejich tempo je vražedné!! Jejich protivníci jsou FTF lovci! Jejich úkolem je LOVIT! :-))) Také Ferda moc gratuluje k pěknému jubileu!
Aaaaaa další půllitřík, gratuluji a přeji co nejvíc příjemných zážitků při cestách za šipkou..
Po telefonicke gratulaci pridavam i netovou. Jste proste prasteny… ale tak nejak hezky a je s Vami bzunda :o) Tak at vam to dal spolecne jezdi a beha za sipkou ![]()
A na eventu jsem se dozvedel, ze GPS nikdy neodkládají… Gratuluji k mensi pulce cesty.
Jen tak dál! Na zimu přidat výbavičku a pokračovat stejným tempem. Moc gratuluju!
mal som moznost spievat oslavne chorale, este ked Dain visel na strome, po zlezeni a zalogovani sa z neho stal patstovkar
Gratulujem celemu teamu a Olikovi zelam vela trpezlivosti :)))
Taky gratuluji a ať se daří i nadále.
Daine, i ja trepu geotlapkou a koukej uz mne zase predehnat !!!
dekujeme vsem a samozrejme nejvic zakladatelum kesek
btw: honzo, to si jako mam vzit na rok v praci volno, abysme meli sanci dostat se pred tebe? :)))
Gratuluji k peknemu cislu - at Vas to bavi i nadale a dik za Vase kesky