Dáin & Olik 600

Před nedávnem jsme blahopřáli Dáinovi & Olikoi k pultisícovce a dnes jsem byl svědkem odlovu D & O šestistovky… Blahopřejeme a vítáme v klubu hooodně geopostižených! :slight_smile:

M + 3 geogirls

Nezbyva nez se pripojit ke gratulaci. Tak at vam to obema dale skvele cachuje a preji take podobne pekne napady jako “taky-zeleznicni cache” Mission Impossible i do budoucna :-).

Davide, i ja moc gratuluju !!! Vidim, ze co nevidet budem timhle tempem slavit tisicovecku, co ?
Tak at ti to slape a sipka nezradi !!!

?? ???, ?A!!! Od doby, co jsi predelal avatara na “Dain ex Olik” ses mi ztratil z dohledu. No, mas jeste par mesicu, abys tu tisicovku stihnul. Pak si to povime :wink: Gratuluju, silence :o)))

Jo je to jasne tenhle tym slape jak serizene svycarske hodinky !!Tak velika gratulace a peji dalsi pekne kesky a pohodove zabavy.

dalsi adepti do geoustavu :))) Gratulujem a len tak dalej :)))

Co vy dva? Kam to tak zenete? Do blazince? Delate dobre, alespon tam bude slusna spolecnost. Gratulujeme a do noveho roku dalsi stovky nalezenych

To jsem netušila, když jsme se potkali na Edenu (který je jen jeden), že budeš jubilant. To bych se k Tobě určitě chovala s větší úctou :wink: Takže drž se a šlapej… pupendo se blíží!!!

Jen tak dál, ať můžeme brzy oslavit litr.

Velka gratulace! Ta tisicovka je uz opravdu na dohled, chce to jen pres zimu nepolevovat :wink: !!

Další potencionální pacient pro dr. Chocholouška. Navrhuji začít chystat minci a vypadá to během krátké doby na léčbu pupendem.. Gratulace

dekujeme vsem za prani :slight_smile: a za kesky :slight_smile: