Právě mi přišel nový Computer 12/07. Opět články o GPS navigaci a jeden z nich o geocachingu. Mě přijde docela dobrý. Ale dostala mě poslední věta: " Už nikam nevyrazíte bez zjištění, které kešky byste při příležitosti návštěvy mohli najít a ulovit." SVATÁ PRAVDA [:D]
No, psal to asi někdo kdo ví o čem je řeč
Taky stále řeším jestli tam kam jdeme, jedeme náhodou není nějaká ta krabička co by se dala ulovit..
[quote]
sobikovi: Taky stále řeším jestli tam kam jdeme, jedeme náhodou není nějaká ta krabička co by se dala ulovit..
[/quote]
Ja taky, holt jsme vsichni stejne postizeny [:D][Y]
Souhlas. [:)] Geomamka učitelka z Groats Family dnes jela na exkurzi se studentkami kamsi na Kokořínsko a hodlá jim dát dloooooouhý rozchod. Pročpak asi? [:D]
moje řeč:-D
[quote]
sobikovi: No, psal to asi někdo kdo ví o čem je řeč :-) Taky stále řeším jestli tam kam jdeme, jedeme náhodou není nějaká ta krabička co by se dala ulovit..
[/quote]
No tak takhle já nefunguju. Já se podívám, kde jsou kešky a tam jedu na výlet [H]
muzete to nekdo naskenovat a vystavit? na net to jeste nedali,
docela me zajima kdo je autor ![]()
Akorát kolegové trochu nezvládli adresu na pravém okraji - na www.geocashing.com ani www.geocashing.cz toho lidé o GC moc nenajdou. Ale v článku je to správně.
Autorem je Kocourvbotach. Sice netrhá rekordy, ale ví, o čem je řeč.
A zkusils ten www.geocashing.com ? Funguje!!! Oni s tím asi mají problém i amíci [:D] [:P]
Heheh, tak tohle je fakt drsny.[:|][:|][:D]
Aha, díval jsem se jen na českou doménu, kterou už zabral nějaký spekulant. ![]()
Na geocashing.com kupodivu ano, samotného mě to překavpilo ![]()
[quote] marekl: Aha, díval jsem se jen na českou doménu, kterou už zabral nějaký spekulant. :)
[/quote]
[8o|] A já už chtěl psát návrh na vylepšení stránek na rozšíření o doménu geocashing.cz Pozdě. [:D]
Tak to já bych se začínal zajímat o souřadnice těch studentek ![]()