Další Dvousetník

Pete29 se na stará kolena zmocnil nové hračky, s ní si hraje a tudíž nezlobí. Hledá poklady a už se mu jich i přes občasné nesnáze podařilo nalézt úctyhodných 200ks.

Doufám, že se nám to podaří na GeoPivu důstojně zapít, a tím mu dodat síly do příštích hledání.

Moharela & spol.

Blahozelam

Blahopreji!!

Blahopreji a doufam, ze te cekaji dalsi pekne vylety, o kterych tak rad ctu za tvych logu, ktere maji sve neopakovatelne kouzlo !

Srdecne gratulujeme.

Taky gratuluju!!!

Pete posílám velké blahopřání a jak říká i Bentley007 díky nejen za tvé cache ale i tvoje neopakovatelné logy.

Hooo hooo hooo vcera som s oslavencom pil vyborne kvasnicove pivo a tvaril sa nadmieru spokojne :))) Vela pohody do dalsieho cachovania a vela piveciek pri tom spotrebovanych :)))

Blahopřejeme!!!

Blahopreji rovnez. A kdyz jsme si na to netukli vcera, tak na Geopivu to musime napravit…