Gratuluji Samanovi k dosazeni 400ky, preji hodne zdaru a stesti pri dalsim hledani.
Tabacek
Gratuluji Samanovi k dosazeni 400ky, preji hodne zdaru a stesti pri dalsim hledani.
Tabacek
Teeda, ani mi neprislo ze je Saman taky tak moc postizeny.
Tak tedy congrat. ![]()
To je tim, ze neni postizeny, ale nemocny.
Gratulujeme
Neni nad to dobehnout si pro “bezeckou” kesku do Bechovic, navic jako jubilejni vyherni “ctyrstovku”, a k tomu korunovanou FTFkem
Takze se pridavam ke gratulaci a o vikendu to zapijeme! ![]()
Jojo v sobotu urobime Geoholics Anonymous Meeting, taku skupinovu terapiu :)))
Vdaka za gratulacie a hlavne za vase cache, bez nich by to neslo :))) Musim sa snazit, lebo ako pisal Kolombo, slape nam na paty :))))
Gratuluju! Jak jsem koukal na ty bezce, tak treti druheho brzo trhne ![]()
Jako zacatecnici vzhlizime ke 400 jako z basecampu na vrchol Sagarmathy. Pekne!
Taky se pripojujeme ke gratulaci!!!Ctyrstovka je uz poradne cislo.
Ked som ja bol na svojej prvej cache, tak bol s nami nas kamos Matos (uz necachuje) a ten mal 22 cache - to bola Sagarmatha
Ono tie cisla netreba moc prezivat, sice to motivuje (hlavne nas chlapov :))), ale podstatne je, ze nesedime na zadku, behame po vonku, objavujeme pekne miesta a je nam pri tom fajn :)))