Dalsi Geopredator #400 :-)

Gratuluji Samanovi k dosazeni 400ky, preji hodne zdaru a stesti pri dalsim hledani.

Tabacek

Teeda, ani mi neprislo ze je Saman taky tak moc postizeny. :wink: Tak tedy congrat. :slight_smile:

To je tim, ze neni postizeny, ale nemocny. :slight_smile: Gratulujeme

Neni nad to dobehnout si pro “bezeckou” kesku do Bechovic, navic jako jubilejni vyherni “ctyrstovku”, a k tomu korunovanou FTFkem :slight_smile: Takze se pridavam ke gratulaci a o vikendu to zapijeme! :wink:

Jojo v sobotu urobime Geoholics Anonymous Meeting, taku skupinovu terapiu :)))
Vdaka za gratulacie a hlavne za vase cache, bez nich by to neslo :))) Musim sa snazit, lebo ako pisal Kolombo, slape nam na paty :))))

Gratuluju! Jak jsem koukal na ty bezce, tak treti druheho brzo trhne :slight_smile:

Jako zacatecnici vzhlizime ke 400 jako z basecampu na vrchol Sagarmathy. Pekne!

Taky se pripojujeme ke gratulaci!!!Ctyrstovka je uz poradne cislo.

Ked som ja bol na svojej prvej cache, tak bol s nami nas kamos Matos (uz necachuje) a ten mal 22 cache - to bola Sagarmatha :slight_smile: Ono tie cisla netreba moc prezivat, sice to motivuje (hlavne nas chlapov :))), ale podstatne je, ze nesedime na zadku, behame po vonku, objavujeme pekne miesta a je nam pri tom fajn :)))