Jen tak me to napadlo, jak tu sedim v pozdnich vecernich hodinach… ted kdyz jsou ty uzivatelske ucty, nebo jak tomu rikame, tak server taky vi, kolik lidi na nej zrovna kouka, ne? Mohlo by byt zajimave mit nekde na kraji tu informaci viditelnou (‘v tuto chvili je x silencu porad vzhuru a kouka na geocaching.cz’) :] Je to samozrejme takova blbinka, bez ktere vsichni muzeme dychat, a vetsina, vcetne me, na ni stejne se zajmem koukne tak jednou za mesic… ale pokud by to nebylo slozite zaridit, a provoz serveru by to nezatizilo (me chabe IT vedomosti naznacuji, ze obe odpovedi jsou ‘ne’) … proc to nemit? tot stejne silny argument jako proc to mit :]]]
Server to vie vzdy aj bez loginu.
Skor je otazka, ci ten udaj niekto uvidi, napr. ja citam diskusie cez RSS.
Tato diskuze disponuje rss kanalem?
ano
http://www.geocaching.cz/rss.aspx?feed=fora
a este su aj dalsie, vyhladaj si to v diskusii, napr. nove cache atd.
chromos: klikni si nahore vpravo na OPML
Dekuju vam dvema za radu. Koukam, ze jsem slepej jak patrona. ![]()