Bohužel teď není moc času na nové funkce, tak alespoň pouštím na testování to co je teď už delší dobu rozvrtáno. (testovací verze mapy).
Navíc jsou jen kapánek rozšířené možnosti filtrování podle velikosti, terénu, obtížnosti, data založení (zadávají se vždy od-do, pokud je položka nevyplněna, tak není touto hodnotou omezeno) a podle názvu. U názvu le použít zástupný znak %. U datumu lze použít relativní datum (-5 -> kešky založené v posledních 5 dnech), je tak možné si udělat zástupce na nejnovější keše. Berte ale v úvahu interval aktualizace, které probíhají každé pondělí.
Geniální, díky.
Jen bych se za sebe chtěl zeptat - data jsou teď odesílána pomocí metody POST? Já že se v adrese nezobrazuje nic.
Mám totiž uloženou záložku s mapou vycentrovanou na místo mého bydlište, abych pokaždé nemusel znovu a znovu mapu přibližovat a to s novou mapou nelze
Nešlo by s tím něco udělat?
A ještě jeden dotaz - ty nové keše, lze také nějak ovlivnit úvodní pozici mapy?
Díky
Drobná chybka, do url se ty parametry zapíšou až při posunu mapy. Je to stejné jako u předchozí verze
Nové keše si můžeš zobrazit na jakékoliv pozici, ty souřadnice jsou v parametrech stránky. Je to jen aplikace využití ukládání filtru a souřadnic do url.
Možná bych dal to, aby se podrobné informace o kešce otvíraly do zvláštního okna (při kliknutí na odkaz na GC.com). Normálně se mi otvírá do nového okna při kliknutí s CTRL, ale na mapě to nejde, tam se mi maximalizuje zoom… Dík.
Klik na názvu wpt otvírá v tom samém okně, klik na gc.com otvírá v novém. Teda myslim…
Jak si přidám svoji fialovou vlaječku na bydliště?
Stačí pravým tlačítkem myši kliknout v mapě na místo kde bydlíš a z nabídky vybrat nastavit domov ![]()
Nešlo by tam do budoucna zakomponovat klasické hledání míst, jak ho známe z výchozích stránek těchto map?
Díkes za radu..už jsem se tam zakliknul ![]()
Mapy jsou pěkné…je možný je nějakým způsobem hodit i do PDA?
Tohle hledání nemá (snad zatím) podporu v api. Leda bych zkusil hledání přes google jako je ten experiment s návrhem trasy, ale výsledky hledání nejspíš pak možná nebudou tak dobré.
Jou to online mapy, takže to záleží, jestli pro pda existuje prohlížeč, který si s tím poradí. Osobně jsem to nezkoušel, takže nevím.
Nemůžu si zaktualizovat nalezené keše.Když najedu na správu nálezů ukáže se mi jen začátek stránky s nápisem "Nálezy" ,odkazy Editace,Export txt, pod nimi dvě okna s tlačítkem ADD. Jinak nic. Při přihlášení pod jiným nickem to funguje normálně. Co mám špatně? Odpověď sem hledal, ale nenašel.
Technická - i když si dám nezobrazovat moje cache, tak se zobrazují. Chce to nějáké donastavení nebo je chyba jinde?
Asi nemáš nastavený OWNERID. Jak na to je popsáno na hlavní stránce v levém horním rohu pod odkazem Návod. ![]()
cabodegata>THX, uýž to jede. Myslel jsem si, že jsem to už někdy zadával, ale asik nee ![]()
Mám úplně ten samý problém… V mapě mi sice vše funguje a mám označené své kešky jako nalezené, ale taky mi nejde hromadná správa nalezených pokladů. Takže máme asi ten samý problém. Už jsem se na to někde ptal, tady na fórech, ale nikdo mi zatím nedokázal uspokojivě odpovědět.
Přesněji řečeno: nahrával jsem tam kešky pomocí souboru s nálezy. Ty se mi tam nahrály a bylo vše OK. Stejně tak se mi zobrazují na mapě jako nalezené. Od té doby, se mi však ve správě nálezů přestaly zobrazovat tyto kešky hromadně nahrané a začaly se zobrazovat pouze ty kešky, které jsem tam označil "ručně" přímo v mapě. Nechápu, jak je to možné… Přitom na mapě se mi stále zobrazuje všechny nálezy (jak ty nahrané hromadně, tak ty nahrané ručně).
…ale pořád to máme lepší než zapichovat špendlíky do mapy ![]()
Hmmm, něco je špatně. Pošlete mi kdyžtak heslo, abych se mohl podívat sám, v čem je problém.
posláno
K testovací verzi mapy nebyly připomínky, takže byla nastavena jako výchozí.
Tak jsem se dneska chtěl na základě jiného vlákna podívat na kačery v mém okolí a bohužel se mi ani za čtvrt hodiny nepodařilo doklikat se k tíženému cíli…
Po minutě načítání "zelený flek" a hláška "script je zaneprázdně"… Následně vrstvy - uživatele nastavit a 5minut čekání jak se postupně odkreslují kešky a nahrazují uživateli a to doprovázeno asi 12x opět "script je zaneprázdněn". Fajn, mám tedy celou republiku s kačerama a teď začnu zoomovat na Prahu a moje bydliště… Fajn, další cca 3 minuty a vidím konečně kdo bydlí poblíž.. Celé to trvalo 11 minut!