Dan 44 = +0,9K

Clen Pardubicke geobandy a clen DoDo Teamu v ramci treninku na Geocheck dosahl 900 cache. Timto mu k tomu gratuluji a preji pohodu do cilove rovinky k tomu kilu. Dane jen tak dal.

No vyborne, Dane! Je videt ze po doktorovi bude mezi pernikari dalsi geopupendo velmi brzy [:D]. Jen tak dal.

pjekne, Dane, gratulujem celemu teamu a drzim palce k 1000ke [:)]

Gratuluju ku zdarnému průběhu sklizně. Těš se na dožínky [:P]

A ja te mel ten den na uchu, ty tajemnej lumpe!!! No nic..vidim, ze ani chripka ti nepolozi prekazku ke kesovani !! Tak gratuluju a preju do zaverecne finisovaci stovky k nam, do geoblazince, jen hladkej a pohodovej sprinticek !!!

V horejsim Polabi zacal dalsi countdown. Dane at se stale dari a tesime se navi v Jiznich Cechach

tak bych tipnul, ze litrik padne na hurkach. ale pardubaci jsou blazni jeste davno pred tisicovkou, takze to nejspis zvladnes driv. [:)] gratulejem do pardubek.

cece Dane, to je fofrik !!! Moc gratulujuuu a preju spoustu peknych pohodovych i pochodovych kesi ! 

Teda!!! A mě se nic neřekne! Já se tady strachuju o Tvoje zdraví a Ty si klidně lovíš. Gratuluju, ale koukej mazat do postele!!! Tak to máme další oslavu ve výhledu…

Dane, Ty jses neuveritelnej!! Gratuluju!

No super !! Ten litranek je uz na dohled! Gratuluji!

koukam jak pekne frcis k tisicovce

tak at se dari