A náš tajnůstkář bouchne čtyřstovku a nebýt toho, že jsem položili přímý dotaz, tak se nepochlubí! To máš u mě jak v záložně!!! Takže gratuluju a moc obdivuju Tvoje strojové tempo při zdolávání i těch nejtvrdších oříšků. A děkuji za bezpečné vození v Tvém autíčku za dobrodružstvím. Tak kdy bude 500???
Jeste do nedavna jsem s tebou s tihal drzet krok a ty jsi takle prasknul do koni ![]()
Toz at ti to dal tak dobre beha za sipkou jako od ted.
Ali&Luka$
Bravo, petistovka na dohled. Pospes si, uz se stmiva cim dal tim driv ![]()
Ty tajnustkáři jdem s tebou od kešky ke kešce a ty se nám ani s tou kulatinkou nesvěříš.
Dane jedes dobre. Petikilo na dohled. Tak at se dari
Tak to je hustý, tý vogy, to jsem nežral on má 400. Gratuluji!! Ty teda jedeš.
Dane…jak napsala Atlaska…nebejt toho dotazu, tak nic nevime !!! Ale tohle jsi udelal uz u tristovky, jak si pamatuju. Musim si na to tvy petikilo dat pozor :-))) Ale vazne, i touhle cestou moc moc gratuluju, preju dalsi krasny kesky, jako byly tyhle ted na Sumave, a rychlej postup k dalsim jubileum. A taky moc jeste jednou dekuju za prijemne, pohodlne a pohodove vozeni po hvozdech sumavskych a prilehlych !!!
no neni to tak dlouho, co jsi ututlal 300, to teda ta ctyrstovka byla doost rychla
gratulujeme
Dane jeste par vikendu a taky te mam :))) Gratuluji ![]()