Dane, i kdyz jsem skoro hned vedel, cim mas radost z petikila zkazenou, presto nebo prave proto ti moc preju, aby ses v ty druhy pulce prvni tisicovky a samo i pak dal setkaval uz jen s pokud mozno prijemnejma zazitkama, spojenejma s geocachingem.
tak danovi uz taky definitivne “siblo” ;)) to mas z toho, ze se kamaradis s tim doktorem :)) gratulujeme :))
Gratulire! Marna slava, na todle tempo nemam ![]()
Mnoho zdaru do dalsiho lovu!
Tak Dane ,též gratulace k tomu pulitru,který Ty máš tak rád.Skutečně si dávej na toho Doktora pozor!!Každej druhej "normální"doktor by tě z jakékoliv závislosti vyléčil,ale tenhle ne!!!
Těším se na další výlety i bikevýletya třeba i skivýlety s Vámi.
gratulaceee!!! jen tak dal !!!
Jejda… to mi zase uteklo!!! To jsou fofry… člověk Tě na chvilku pustí z dohledu a hned nestíhá. Takže do dalších stovek hodně radosti z lovu a prima kamarády k tomu. To Ti přeje dočasně Tvoje živá GPS ![]()
Clovek chvilku nehleda a uz ho dalsi petistovkar vysoupne z 2. stranky statistik. To teda byl fofr! Ten Doktor s Pardubic je spis siritel nakazy nez lecitel zavislosti :o))) Gratuluju! At Ti to hleda dal aspon tak dobre jako dosud ;o)
pekny milnik, gratulujem :)))
Dane gratulujeme. Jedes skvele.