dandra #1400

Poslušně hlásím, že náš specialista na Jana Wericha, jeho pohádky a podobné perličky (nejen) z české literatury :wink: dandra prolítl včera další stovkou - pěkná mezicesta k druhému litru, další stovečka už bude hezky na mezi :). Tak ti Dane přeji vše NEJ a ať tě to stále baví jako dosud-prostě ať nalézáš takové piksly, které ti budou působit jen a jen radost.
P.S. A co noční FTF lovy-tos je doopravdy zapíchl? :smiley:

Dandro skvela prace. Slajz a Tucek gratuluji !!!

Dane super!, gratuluju!! Jsi k nezastavení. A díky za Tvoje skvělé kešky nejen hlavolámací.

Dane bezva práce v tomto údobí. Gratuji:)