Poslušně hlásím, že náš specialista na Jana Wericha, jeho pohádky a podobné perličky (nejen) z české literatury
dandra prolítl včera další stovkou - pěkná mezicesta k druhému litru, další stovečka už bude hezky na mezi :). Tak ti Dane přeji vše NEJ a ať tě to stále baví jako dosud-prostě ať nalézáš takové piksly, které ti budou působit jen a jen radost.
P.S. A co noční FTF lovy-tos je doopravdy zapíchl? ![]()
Dandro skvela prace. Slajz a Tucek gratuluji !!!
Dane super!, gratuluju!! Jsi k nezastavení. A díky za Tvoje skvělé kešky nejen hlavolámací.
Dane bezva práce v tomto údobí. Gratuji:)