Dandra #1500

timto bych chtel Danovi pogratulovat k dosazeni dalsi magicke hranice. Nebude trvat dlouho a budes v prvni desitce ! Preji Ti hodne peknych geozazitku v roce 2008.

Jirka

Tak koukám, že jsme včera Dana minul na Vinohrad jen o pár minut, tak alespoň tato dálková gratulace.

Dandra, blahopřeji k trpělivosti, necht ti to dal slape. Spuzva

Pěkný nooooo:D, A zrovna ty se mi tlem :D, ty paciente:D. Dane blahopřeji, kor když vím, kolik duševního příkoří ti to přináší:D

Ty do toho teda šlapeš! Moc gratuluju! Nemůžu se víc rozepsat a ztrácet čas, protože jdu trávit další noc s Tvým "Karlem" :wink:

Jo jo pamecku komu se neleni tomu se zeleni. Velka gratulace od Slajze a Tucka!!!