Dandra 200

Tak teprve teď jsem se podíval, jak jsi se vlastně v té itošce flákal :)) A docela dobrý!!! Jak tě znám, že furt někde chrápeš a že pro tebe brzké ráno je v 11.30 hod. :)), tak jsi se docela činil a dal jsi dvoustovku !!! Takže ti blahopřeji a zaplať bůh, že už jsi doma. To víš to noční pípnutí o pixle není úplně vono, když nenásleduje telefonát :)))). Hele voni nás doma stejnak jednou zabijou :))))))) Ale neboj, to každýho !!!

no te pic, dandra je zpatky, tak tedy sbohem vidino moznych ftf :))) no koukam, ze nas hbite dohanis, tak jen tak dal. gratulujeme a snad se brzo nad tou kesi - samozrejme za tmy, jak jinak - potkame :))

Týjo, ty ale jedeš. Blahopřeju, jen tak dál.

Také se připojuji k velké gratulaci.

Gratulujeme Dane!

M + 3 geogirls

No jaka by to byla gratulace bez druhe pulky Slajze & Tucka. Tak se dodatecne taky pridavam a preju hodne pohody na ceste k dalsim metam.

Taktez se pridavame ke gratulaci, je to velmi pekne cislo :))

Dane, i já gratuluju…a co dodat…třistovka je na dostřel, vid ;-)) !!

no poradna rychlost, na nedavno zalozenych prazskych keskach se vsude vyskytuje v logbookach :slight_smile: Blahopreju k teto mete

Jo, Dandra jede, ať ti nedojde chuť ,chlape!

I ty, Dandro? To je fofr, to je fofr. Samozreme velka gratulace.

Zatim to slo “jen tak mimochodem po ceste”. Dekuju moc vsem gratulantum za projevenou geosoustrast a majitelum nalezenych i nenalezenych kesek za super zabavu. Tesim se na setkani s Vami nejlepe nekde nad pixlou :o)

Pozde ale prece - velka gratulace k jubilejnimu cislu :slight_smile: !