ztratil se z oci a na ceske kanade si k narozeninam nadelil dvoulitr. dneska uz to teda neni zadna velka slava, dvoulitr ma skoro kazdy, kdo ma par dni v praze gpsku, ale patri se pogratulovat.
go, dandra, go.
Také zpod Ještědu Ti posíláme velikou gratulaci a na dalších lovech beze zbraní Ti přejeme hodně štěstí, skvělé kamarády a spoustu krásných kešek! ![]()
Ceska Kanada dvoulitrum svedci. Dane velka gratulace. Jedes skvele.
Tož Dane, ať sluce stále svítí na tvé další geolovy;).
Přeji mnoho příjemných zážitků u krabiček. Těch pěkných je stále dost.
Děkuji, přátelé. S mými statistikami to poslední měsíce jde a i dále půjde z kopce. Už jsem dokonce vypnul FTF notifikace a džipinu ke GSAKu připnu tak jednou za týden. Geocachingu se nevzdám už jen kvůli vám, co znám. Fakt ale už nemám a ani nechci věnovat tolik času bezduchému sběru levných bodů (až na terapeutické popracovní výjimky :D) Proto pokud budete vědět o nějaké pěkné kešce, která stojí za to, dejte mi, prosím, vědět. Třeba na ni nepojedu hned, ale rozhodně ji naplánuju, i kdyby měla být na druhé straně republiky
Díky!
Dandro, gratulace největší. Dvoulitr je teda paráda. Tohle číslo je fakt v nedohlednu… Hodně úspěchu při lovu dalších krabiček.
Dane, moc gratuluju a těším se na setkání v Hůrce ;). Už máme ubytování v Ladě ![]()