Dandra finisuje => 900

tak vrchni geobasnik a geomluvka se konecne rozhoupal logovat nemecky tah, takze se i oficialne prehoupl pres devetset. bohuzel nikoli ve zdravi, protoze jak muzeme s dorcim potvrdit, uz mu pekne geosibe [;)] no jen tak dal [:D]

Velká gratulace od mé maličkosti i od Imagina. Ještě nějaký povedený víkendík, jako byl ten v Německu a je tu další tisícovkář [;)]

Velká gratulace od mé maličkosti i od Imagina. Ještě nějaký povedený víkendík, jako byl ten v Německu a je tu další tisícovkář [;)]

Velká gratulace od mé maličkosti i od Imagina. Ještě nějaký povedený víkendík, jako byl ten v Německu a je tu další tisícovkář [;)]

Byl jsem u toho, ale v náporu kešování jsme to moc neslavili... holt se čeká na tisícovku, a ta  bude do nevidět! Gratulujeme!

M plus 3

 

Cesta Nemeckom: 

Dandra pise basnicky,

Dain ladi huslicky, 

Dorcadion hra v oute,

a to cele v aute [:)]

Gratulujem kombajnisto [;)][:D] 

Tak vida, uz i Saman se naucil basnickovat [:)]

Moc Dane gratuluji a at uz ten litrik a pupendo je co nevidet - no a at te to pochopitelne porad dost bavi i v dalsich stoveckacch (a tisicoveckach)...

Dane, gratuluji i tobě a nelenit, nezdržovat se básněmi a hezky sbírat.

Boris

Koukám, koukám, mistři kombajnu se vrátili z výletu a body naskakujou. Blahopřeju a jen tak dál....

Koukám v Praze by se mělo pomalu shánět víko od kanálu na další pupendo [;)] Dane, gratulace z perníkova s přáním hodně pohody do dalších krabiček.

[quote] Dan44: Koukám v Praze by se mělo pomalu shánět víko od kanálu na další pupendo [;)] [/quote]
Naštěstí jsou všechna kanálová víka v Praze kvůli Bushově návštěvě pevně přivařena [:P] A žádný prudký finiš. Teď už zase jen pohodově popracovně...[;)]

Díky za přání a hlavně za každou vaši pěknou krabičku [;)]

Dane, diky za gratulaci, zahanbene stojime az na konci rady k te tvoji. Btw oni i ty denni FTFka jsou na povazenou… [;)] Diky!

Došlo mi to až dnes, když jsem logoval hned po Tobě Heulos v Jihlavě. Tak touto cestou velkou gratulaci.

Nekomu to jde proste samo. Moc gratuluji !!