Dandra & his gang #400

koukam na statistiky a dan se oficialne prehoupl pres ctyrstovku. ono se to v irsku kesuje asi samo, co? :)) no tak delej, at uz se prezenes pres nas a ja budu mit konecne klidny spani, kdyz uz nam nebude nikdo dejchat na krk. :)) gratulujeme

No to pak maj ti naši nekopové něco uhrát, když fanoušci v reprezentačních trikách místo toho aby fandili na stadionu v Dublinu, tak lítaj po městě a sbíraj plechovky:-)))) Dane gratuluji a přeji hodně zábavy a málo těch pixel z kterých vstávaj vlasy hrůzou ;-)). Však víš z kterých ;-)).

Pekne v klidu stale kupredu !! Gratuluji !

Taky se připojuji ke gratulantům. A to pětikilo, to už čeká za dveřmi.

Napodobne, take nejsi zadny troskar. A jak tak koukam na mapu Dublinu, tak to asi jeste neni vsechno, ze? At ti to hleda a nic te pritom nerozptyluje…

Taky se připojuji k zástupu gratulantů a přeji spoustu hezkých zážitků při cestě za šipkou…

Dane, taky gratuluju !! A to ostatni jeste porad nevedi, ze jich nemas jeste asi 17 zalogovanejch, co ?

Nas geotym se pripojuje k velke gratulaci - prejeme Dandrovi spoustu hezkych zazitku pri hledani a nalezani (a nam ostatnim dalsi jeho krasne kese)!

Jo jo, i já moc gratuluju! A přeju, abys měl pořád před sebou jenom samé krásné kešky!

Dane, velka gratulace. Myslim, ze mame co v nedeli oslavovat.

Velka gratulace ke 400 nalezum. Jojo, v Dublinu to jde skoro samo :-D!

Velka gratulace ke 400 nalezum. Jojo, v Dublinu to jde skoro samo :-D!

Počet nalezených keší stoupá u Dandry nelineárně, myslím, že se intervaly mezi stovkami zkracují. Tak si vsaďme, kdy Dandra oslaví tisíc. Já tvrdím, že v březnu. Gratuluji.

Týjo člověk na týden vymajzne a všude kolem takovýhle slávy! Jen tak dál.

Nesazejte, tempo je neovlivnitelne. Nedelam to systematicky. Ja jsem rad za kazdou pixlicku. Nektere jsou prijemnym povyrazenim po ceste z prace, jine zase cil celodenniho vyletu. Hlavne, kdyz se s rodinou neco noveho dozvime nebo hezkeho uvidime. A za to vam vsem, kdo umite zakladat a zajimave o tom napsat, velke diky!

Gratuluji , chlape. Vlastně gratuluji všem, že jsou tak tolerantní k tatkovi, který je za nocí opouští a vydává se na lov.

priadavam sa k zastupom gratulantov, hladaj tak aby Ta to stale bavilo :)))