Jo ještě jsem zapomněl dodat, že DarkLord Reviewer neumí ani číst, psal jsem mu cituji:
"Ahoj, prosím o kontrolu finálových souradnic zda nejsou v kolizi.
Keš zatím NEPUBLIKOVAT. Dekuji"
A myslíte že mi napsal zda je finálovka v kolizi - nenapsal.
No, nezlob se na mě, Maxinoho, ale musím s DarkLordem-alkesem souhlasit, wherigo musí být umístěna na wherigo.com…
Ale co kdybys tu blíže popsal ten problém, proč ti to nechce schválit - z tohohle alespoň já nemůžu soudit nakolik to pokopal, či nikoliv…
A kurňa, tak teď nevím, kdo by měl být víc nerad, jestli Dark Lord nebo já… no přinejmenším Dark Lord si za to ale může sám.
btw. Fakt si myslíte, že po tom, co jsem tu všechno nakdákal (neinkognito), bych se
za a ) teď najednou musel schovávat za týpka s kapucou
za b ) by mi někdo po pečlivém výběru nabídl místo reviewera?
na zacatku pises ze ti ji nechce schvalit a v dalsim prispevku zas ze ji jeste publikovat nechces, tak si to rozmysli nez budes nekoho osocovat.
Pravidla v tomhle hovori jasne, mozna sis je mohl misto tehle vykriku do tmy precist.
Ale v zahraničí to nedodružují viz. odkaz v mém 1. příspěvku.
A za druhé v listingu je uvedena větička malým písmem hodně na konci:
"Aby byla tato keš v souladu s pravidly je zde ke stažení, ale pokud si ji stáhnete nic nového se nenaucíte :-)."
Asi se na to vykašlu, člověk se tu týden piplá s podklady na nové wherigo a pak mu to nějaká nedokvaška reviewer smete ze stolu.
Jen tak mimochodem v neděli jsem byl odlovit novou keš Auto Lada a potkal jsem se u ní s autorem a ten mi říkal že musel na žádost DarkLord Reviewera přesunot finálovku protože byla v kolizi s výchozí stage multikešky Na vrcholu a přitom na startu této multiny žádná krabka není.
Cvičně jsem si na webu Groundspeaku nechal vyhledat "wherigo cache type", a např. z http://forums.groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=185979 jsem se dozvěděl že " …If you create a Wherigo cache you will use the Url field to point to the page of the Wherigo cart on Wherigo.com. Obviously to play a Wherigo experience you will need to download the cartridge from the Wherigo.com web site. …".
Nějak tam tu souvislost s wherigo.com pořád vidím.
BTW: Pokud mají tohleto revieweří na stole každý den ("ten blbec mi neschválil cache, ještě k tomu neumí číst, a navíc žere vajgly" ), tak se ani nedivím že si ti dva noví zvolili radši anonymitu …
BTW: Maxinoho ze sousedni staty budou rusit kese tak my taky? Ja myslim ze by se snazime drzet nejakych pravidel a ze jinde jim to uklouzne nas nema zajimat a rozhodne se tim nemame co hajit.
Tak vlasne premyslim oc ti jde?
Rekl bych ze ne o to ukazat lidem pekne misto. Ze ti jde o to mit dalsi ikonku zalozene kese. Predci ti nema zalezet na tom jakou to ma ikonku ale co o tom rikaji lidi a podle toho tvorit. Ale jsem asi idealista…
A za třetí tuto větu si tam doplnil až po upozornění od reviewera… máš tu smůlu, že Darkovi dnes sekunduju já a že jsem četl ten tvůj povedený listing také a tato věta tam před tím nebyla… taže pokud tu chceš plakat jak jsme zlí a nevědoucí měl bys pokud možno účelově nezkreslovat. Nic si tím nepomůžeš a ani tvá cache nebude schválena rychleji…
maxinoho, uklidni se, ja tady se taky nevztekam, ze jsem maxinohovi poradil umisteni kese v centru na exkluzivnim miste i s ukrytem a on mi ani nepodekoval
to ze je nejaka kes schvalena a tebe ne? no tak to zaloz v nemecku, kdyz jim to prochazi
nebo v usa taky lateri - podivejte na minarja, tomu se libi kes na servisni lavce mostu barikadniku, proc mi to nechcete povolit u nas?
vyres to s reviewerama, DL se drzi pravidel