Datel12 - 100

Blahopreju prvnimu zivymu kacerovi, ktereho jsem na kesich potkal (a nejednou, to uzmuty FTF ti nedaruju! ;-D) k jeho prvni stovce a preju mu dalsi spousty prijemnejch zazitku, hafo FTF a tesim se na dalsi zalozene kesky (z ty posledni jsem ted trosku paf, abych pravdu rekl :slight_smile:

May the GEPEES be with You! :wink:

Dik moc. A z te moji posledni nebud smutny, neni to zas tak tezke, vse potrebne najdes v listingu, jen to neni na prvni pohled videt :slight_smile:

Ke gratulaci se také připojujeme a přejeme do dalších odlovů hodně štěstí a co nejpřesnější satelity.
MichalS & Flower.

hm, a kto bol prvy mrtvy kacer, ktoreho si potkal? :)))
Datle, nech Ti to datluje aj dalej, gratulujem :slight_smile:

Donald? GeoMcDonald? Hm, to nejspis ne. Ale mas stesti, zes to nebyl ty. Asi bys umrel smichy ;-)))

Gratluji a hodne uspechu v dalsim hledani. Martin