Blahopreju prvnimu zivymu kacerovi, ktereho jsem na kesich potkal (a nejednou, to uzmuty FTF ti nedaruju! ;-D) k jeho prvni stovce a preju mu dalsi spousty prijemnejch zazitku, hafo FTF a tesim se na dalsi zalozene kesky (z ty posledni jsem ted trosku paf, abych pravdu rekl
May the GEPEES be with You!
Blahopreju prvnimu zivymu kacerovi, ktereho jsem na kesich potkal (a nejednou, to uzmuty FTF ti nedaruju! ;-D) k jeho prvni stovce a preju mu dalsi spousty prijemnejch zazitku, hafo FTF a tesim se na dalsi zalozene kesky (z ty posledni jsem ted trosku paf, abych pravdu rekl
May the GEPEES be with You!
Dik moc. A z te moji posledni nebud smutny, neni to zas tak tezke, vse potrebne najdes v listingu, jen to neni na prvni pohled videt
Ke gratulaci se také připojujeme a přejeme do dalších odlovů hodně štěstí a co nejpřesnější satelity.
MichalS & Flower.
hm, a kto bol prvy mrtvy kacer, ktoreho si potkal? :)))
Datle, nech Ti to datluje aj dalej, gratulujem
Donald? GeoMcDonald? Hm, to nejspis ne. Ale mas stesti, zes to nebyl ty. Asi bys umrel smichy ;-)))
Gratluji a hodne uspechu v dalsim hledani. Martin