Přišel na mě požadavek, aby se datum narození v profilu zadával jen rokem, což by zaručilo víc soukromí a věk by se mohl třeba volitelně zobrazovat u informací o autorovi. To je první možnost.
Druhá možnost je nechat to, jak to je teď - tzn. zadává se celé datum, ale zobrazuje se jenom rok.
No a třetí možnost je zobrazovat celé datum s jednou možnou fičurou: na titulní stránce by mohlo být oznámení: "dnes má jubileum…" - podotýkám bez možností gratulace - to si může každý vyřídit skrz SZ…
Pokud je cílem uvádět u příspěvků věk, aby bylo vidět jakej to stařešina má názory pak bude asi stačit uvádět jen rok. Pro zobrazování Oslavenců je nutné celé datum, ale nemyslím si, že je to nutná fíčura. A co dát do profilu obojí, tedy položku věk (jen letopočet) a celé datum. Kdo nebude chtít uvést celé datum narození, může nechat jen letopočet a je to…
Myslim ze rok narozeni uplne staci. Kdo chce vyplni, kdo nechce nevyplni. Nicmene kdo ted nechce uvest presne datum, ale rok ano, muze dat 1.1. a ma to taky vyresene.