Datum narození

Přišel na mě požadavek, aby se datum narození v profilu zadával jen rokem, což by zaručilo víc soukromí a věk by se mohl třeba volitelně zobrazovat u informací o autorovi. To je první možnost.
Druhá možnost je nechat to, jak to je teď - tzn. zadává se celé datum, ale zobrazuje se jenom rok.
No a třetí možnost je zobrazovat celé datum s jednou možnou fičurou: na titulní stránce by mohlo být oznámení: "dnes má jubileum…" - podotýkám bez možností gratulace - to si může každý vyřídit skrz SZ…

Choze

Hlasuji nechat to tak

Až na to, že mnozí (zřejmě postižení paranoiou ;)) neradi zveřejňují přesné datum narození a pak ho proto nevyplní vůbec - což je IMO docela škoda.

mno ja bych klidne napsal ze dnes slavi jubileum…

já bych to nechal

Pokud je cílem uvádět u příspěvků věk, aby bylo vidět jakej to stařešina má názory :slight_smile: pak bude asi stačit uvádět jen rok. Pro zobrazování Oslavenců je nutné celé datum, ale nemyslím si, že je to nutná fíčura. A co dát do profilu obojí, tedy položku věk (jen letopočet) a celé datum. Kdo nebude chtít uvést celé datum narození, může nechat jen letopočet a je to…

Myslim ze rok narozeni uplne staci. Kdo chce vyplni, kdo nechce nevyplni. Nicmene kdo ted nechce uvest presne datum, ale rok ano, muze dat 1.1. a ma to taky vyresene.

…já bych byl pro to jubileum :wink:

Hlas pro jubileum B)

Nechci si permanentně prosazovat svou, ale ta varianta s jubileem by se mohla objevit i v té anketě :wink:

Opraveno :wink:

Hurá, tak to budou mít všichni kačeri narozeniny 1.1.xxxx :slight_smile:

Mezinárodní den geocacherů :smiley:

Tak jsem ty narozeniny ještě narychlo před půlnocí zkusil a měl bych k tomu ještě dva návrhy:

  1. Dát za jméno oslavence (pokud to v profilu vyplní) věk
  2. V tmavých úpravách serveru zobrazit bíle
  1. Věk už by to zpbrazovat mělo
  2. Barvu řešit nebudu. Má to standardní barvu odkazu.

A nemohlo by to mít stejnou barvu jako menu odkazy (používám motiv Phoenix)?

Možná. Něco jsem v tom povrtal, tak si to nějak ověř.

JJ, udělám si narozeniny :smiley:

:slight_smile: O hodně lepší :slight_smile:

Bylo by možné doplnit do seznamu pro zadání datumu narození i rok 2005, 2006, 2007? Když je tam rok 1900, proč by tam nemohly být i tyto.
Děkuji.