Dávám lahev šampáňa za FTF na GC1JPBW :-)

Před dvěma měsíci jsem založil kešu GC1JPBW, jenže se jaxi nikdo nemá k jejímu odlovu. Paradoxně tedy vypisuji soutěž pro prvního FTFkáře a pro toho, kdo ji dá, mám připravenou láhev šampaňského :slight_smile:

Fakt, nekecám :-))

Spužva

A to šampaňské je pravé francouzské ? Jinak ta keška vypadá bohovsky. La.Bella by řekl "klobúk dúle".

Asi tam zaskočím cestou z práce :smiley:

Škoda, nedá se tam dojet autem … We could not calculate directions between Home Coordinates and Shilin - Stone [email protected],103.323967. :frowning:

Jasně, že je francouzské, začneme třeba Mummem, ok :slight_smile:

Fotku ze Shilinu posílám, na odpovědi se mrknu :smiley:

A kruci, je to trosku z ruky … :smiley:

GAldra - good job!! :D:D

Aspoň FTF zůstane doma :DB):smiley:

no baže, ale pro Tebe mám jen Bohemku brutta, ok?? a už máš odpovědi? B)

Díky, ale copak kešu, ten park je bohovskej, faktžejo

Já tam byl dřív, Galdra kecá. Přišel, až když jsem se vzbudil…

:o:o:o No jo, viděl jsem tam nějakýho houmelesáka chrápat, ale že je to Olivín…???

Jinak ta keš je fakt bomba, trochu mi to připomíná tuto: [cache]GC13JC4[/cache]

čoveče to je něco úplně jiného, myslím z geolog hlediska

Tak to každopádně, jen podle fotek co jsem našel na netu a osobní návštěvou Bletterbachu, posuzuji pouze přírodní scenérie, které jsou sice odlišné, ale přesto nádherné.

Dear Olivín, to jsi někde v Egyptu, ne??:smiley:

Ne, není v Egyptě: http://www.world-travel-photos.com/routard-pays-photo-1-202-3484-cs-asie-Čína-shilin-la-forêt-de-pierres-chambre-du-dragon.html

Nuže, toto místo jsem tak fakt neviděl..

tak kešu už má nálezce.. Láhev připadá DORCADIONOVI. Good luck!