Definitivně popracovní

Vážení kolegové,
pokud budete hledat datum mého 1. dne v důchodu pro výpočet souřadnic této keše [cache]GC1B10Q[/cache], tak vězte, že je to 1.4.2008. Je neúnosné neustále odpovídat na Vaše dotazy.:frowning:

A je to.
Pepo preji hodne peknych chvil na cestach, ted jsi kacer na plny uvazek. Ja mel jit za tri nedele, ale prodlouzili mi to o 26 mesicu:( Co nadelam, musim jen o vikendech. At se ti hodne dari

Do důchodu na apríla, dobrý :slight_smile:

Když on byl včera kousek odtamtud event, tak to asi lidi chtěli odlovit - bych to tak viděl, ale ono se to dá logicky odvodit z listingu, když se pořádně přečte…

Hm, nápadité zadání mysterky, včetně hintu, i když jsem si poposkočil, nějak jsem to nepochopil… Není někde něco špatně… ?

Vytěžuje tě to jako práce na plný úvazek? :wink:
Třeba tím patologové chtěli omezit tvůj volný čas a zamezit rapidnímu nárustu tvých nalezených kešek B)