Die Hexenschussbrigade 3000

Gratuluji týmu Die Hexenschussbrigade k dosažení další kulaté hranice. :slight_smile:

Ráno jsme to ke dvoutisícovce nestihli, tak teď večer přejem ke třem.
Teda pokud už nejsou čtyři :D:D:D.

Koukam ze se tu rozjela jedna velka gratulace, takze se take pridavam ke gratulaci uspesne ci neuspesne [color=red]podvodnym logum[/color].