Gratuluji týmu Die Hexenschussbrigade k dosažení další kulaté hranice. ![]()
Ráno jsme to ke dvoutisícovce nestihli, tak teď večer přejem ke třem.
Teda pokud už nejsou čtyři :D:D:D.
Koukam ze se tu rozjela jedna velka gratulace, takze se take pridavam ke gratulaci uspesne ci neuspesne [color=red]podvodnym logum[/color].