Tak tu sedim v Dijonu v hotelu a koukam na to, kam vyrazim na lov. Bohuzel, tak krasne mesto a nejblizsi kese jsou cca 70km daleko (nepocitam RoadRunner, ktery je cca. 33km u dalnice).
Trochu me to mrzi
Loni v Kodani jsem si musel vybirat, kam vyrazit… Tady bohuzel neni kam.