diky za stranky

Verejne diky Honzovi B. za robenie tychto uzasnych stranok, sluzby sa stale zlepsuju (teraz sa napriklad objavilo oznacenie novych cache na cachemape, super. Diky diky diky :)))

Pravdou je, že všichni bereme tyhle stránky jako samozřejmost, ale není to vůbec tak a Honzovi SKUTEČNĚ patří obrovskej dík před nastoupenou jednotkou, rozvynutou zástavou, nastartovanou Tatrovkou popřípadě zapnutou GPSkou :slight_smile:

Fakt dík za tu práci

Groula

Tak, tak - thanx very much for it!

Taky podekovani Honzovi za skvelej portal, za ten necelej rok se toho tady hodne zmenilo, smerem kupredu. Jen tak dal a lovu zdar! :slight_smile:

Honza je Eminence grise ceskeho geocachingu a je zasluha jeho prace, ze tady mame fungujici narodni komunitu. Kez jsme toho hodni i nadale. Takze: Diky, vdaka, hvala, spassibo, kösz, danke, thanks, tack, kiitos, eucharisto, gratias, grazie, gracias, arigato, xie-xie, šukran, toda!