DIrKa Team & Goblin Team - 100 !

Je to těsný boj a oboum těmto teamům musím gratulovat, bo jsou to jedničky po mém boku a takříkajíc Pitrisovi děti !!
Hodně štestí v dalším hledání, mnoho super zážitků, geokamarádů a všichni se těšíme, až to zapalatíte na Čebínce :-))
Kilo sem, kilo tam..Ještě že ty kešky mám…

Frenku makej !!!

Též gratuluju a popírám stovkovou kešku u DIrKa teamu, neboť dotyčná byla #101 (Ďoura si ještě pořád nezalogoval [cache]GC11DAT[/cache]). :stuck_out_tongue:

To: Czecho Cowboy
Nezalogoval a ani nezaloguju. Jakožto dlouholetý vedoucí jednoho z oddílů STTO a protože těch táborů tady sem zažil víc, než kolik je Czecho Cowboyovi let, vnitřně nesouhlasím s umístěním této keše, tak si ji prostě nenapíšu. Holt sem stará páka a mám na to místo jiné vzpomínky.

Tak je to tam :slight_smile: Ještě, že KačeřiHB jsou tak pilní v zakládání kvalitních keší a v pořádání ještě kvalitnější skoroEventů :slight_smile: jinak bysme to snad ani nedotrhali :slight_smile: Takže nakonec krásné druhé místo :slight_smile: Díky všem a čebínským zvláště :slight_smile: Tož pěkné to tam bylo…

Gratuluju a přeju hodně štěstí v dalších lovech! :):wink: