Je to těsný boj a oboum těmto teamům musím gratulovat, bo jsou to jedničky po mém boku a takříkajíc Pitrisovi děti !!
Hodně štestí v dalším hledání, mnoho super zážitků, geokamarádů a všichni se těšíme, až to zapalatíte na Čebínce :-))
Kilo sem, kilo tam..Ještě že ty kešky mám…
To: Czecho Cowboy
Nezalogoval a ani nezaloguju. Jakožto dlouholetý vedoucí jednoho z oddílů STTO a protože těch táborů tady sem zažil víc, než kolik je Czecho Cowboyovi let, vnitřně nesouhlasím s umístěním této keše, tak si ji prostě nenapíšu. Holt sem stará páka a mám na to místo jiné vzpomínky.
Tak je to tam Ještě, že KačeřiHB jsou tak pilní v zakládání kvalitních keší a v pořádání ještě kvalitnější skoroEventů jinak bysme to snad ani nedotrhali Takže nakonec krásné druhé místo Díky všem a čebínským zvláště Tož pěkné to tam bylo…