Ahoj vsichni!
Jsem se svoji geoslecnou na rozpacich. Meli jsme par neutralnich, par negativnich logu na nasi cache
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=23ba5368-a467-4a71-aca3-b1b1365b68a3.
Doporucuju precist hlavne notes. Ostatnim cacherum nedelala zrovna radost, tak jsme se ji rozhodli archivovat. Po disable nam doslo par mailu, kde nam lidi rikali, at to nedelame, ze cache ma smysl. Tak se chceme zeptat sirsi verejnosti:
Souhlasite s mitakem a nebo je ve vasem okoli nekdo, kdo rad lusti ukoly typu nasi Rybicky?
Nas nazor: Ja (Betax) lustim matematiku, IT a podobne silenosti, Evicka lusti vse ostatni (i vygooglena cache ji ve finale potesi). Chteli jsme zakladat cache pro vsechny. Ruzne typy a ruzne obtiznosti. Ted si nejsme zcela jisti..
Pojde rozproudit diskuzi !!! ![]()