Divnost v listingu

Dneska jsme se dívali na listing naší kešky a všimli jsme si jednoho podivného zápisu , který je ve formě nápovědy. Máš tam DECRYPT a když na to máčkneš tak je to normálně česky. Chtěla jsme se zeptat jestli je to normální , protože jsem se s tímto setkala poprvé.

Nálezce pravděpodobně při logování omylem zatrhl "Encrypt this log entry".
Tohle udělátko se dá použít, když do logu píšeš něco, co by mohlo ostatním prozradit víc, než by třeba chtěli vědět.
Stejně tak může log zašifrovat autor cache, když se mu zdá, že je řečeno příliš.