… brzy přijdou a my začneme mít pocit, že ze dne stačí ukrojit pár minut a město pohltí polární noc. je to ideální doba na hraní carcassone a osadníků nebo třeba na čtení kvalitní
literatury. za dlouhých zimních večerů se ale dají třeba taky štupovat ponožky, ale to není bůhvíjaká zábava. a když jsem myslel na to, co budu dělat, až to zase začne, něco mně napadlo. zatím to prohlížím jeden den
a myslim, že mi to vydrží ještě na dva až tři další. jestli chcete taky zabíjet čas stejně účinně jako já, potom se podívejte sem. najdete tu přes 2000 fotek z logů od září 2003 do dneška. malinko se mi do toho zamíchalo i slovensko. doufám teď jen, že se nikoho nedotkne, že se tu objevily i jeho fotky nebo že tu někdo nenarazí na nějakou očividně přímočarou nápovědu, která by mu zkazila radost z hledání. když by tomu tak bylo, ozvěte se, něco s tím uděláme.
Je to výborné - o té myšlence se zmiňoval už Zdeněk z BXhome na posledním “Českomoravském” geopivě … . Sice si procházím fotky z nových (nově nalezených) cachí, ale tohle je podstatně přehlednější. Špičková realizace a má naprostá radost, spokojenost a obdiv. Díky.
Honzo diky!
Tak nejak jsem si to predstavoval. Fotky i hodnoceni se Ti povedlo VY GD. Jediny nedostatek co jsem nasel u fotografii s maximalnim rozlisenim se neveslo hodnoceni. Aspon mne se tak jevilo na mem NB ktery ma nastavene rozliseni 800x600. Jeste mne napadlo ze by si STATISTIKY a fotografie zaslouzily soupnout do hlavniho menu pod jesterku. Zdenek.
No a dostavame sa k mojej myslienke spravit si kalendar na rok 2005 z najlepsich fotiek z cachi.
Samozrejme po dohode s autormi.
Co myslite??
Ja bych jako umelecky nejhodnotnejsi fotku za mesic rijen vyzdvihl Dorcadionovu cestou do Zbiroha (log k cache Hlavatice).
uz davnejsie ma napadla myslienka urobit fotosutaz najlepsich fotiek s tematikou geocachingu alebo urobenych pocas geocachingu… Mozeme o tom pokecat na geopive
Jake budou kategorie? Pri prohlizeni galerie me napadaji aspon ctyri: Vyhled, Logovani, Flora a Fauna, Lucinka :-)))
Taxem obrazky skouknul z lepsiho pocitadla kde mam nasteveni 1024x768 a zobrazuje to dole pod fotografii s maximalnim rozlisenim i hodnoceni. Honzo dobra prace a o to vetsi prekvapeni na me strane! Dik Zdenek
Super napad mit vsechny fotky takhle pekne pohromade. Dalsi vec je, ze se mnohem snaze prohlizeji, nez (full size) fotky primo na gc.com, kde to stoji spousty zbytecnych kliku a stahovani jiz zbytecnych dat .. Diky moc
Btw, nesel by udelat index? napada me podle dnu nebo tydnu nebo treba podle mesicu..? Prece jen porad listovat z prvni stranky nemusi byt pro nekoho uplne pohodlne.. i kdyz se to ted da obejit zadanim konkretni stanky v url Fotky.aspx?str=xx a prohlizet treba od prostredka ;-)) No a pak bych se behem dlouhych zimnich veceru nemusel divat na zimni fotky, ale rovnou bych skocil na leto,ze ;-)) …uz se tesim na zebricek(y) fotek ![]()
Index nema chybu, diky ! Jeste jsem se chtel zeptat podle ceho jsou ty fotky razeny? zda se, ze podle datumu ktery je u fotky uveden to neni..
Nesel by jeste k fotce pridat nazev cache? Co treba “bublina” na odkazu na gc.com log..?
Tom
razeny? podle data vlozeni, aby se nove vlozene fotky ukazovaly na zacatku ![]()