Ahojte,
dnes poobede bude tento server kratky cas mimo provoz, musime ho fyzicky prestahovat do inej miestnosti.
A kedze tu nie je Honza, budeme vsetci velmi dufat, ze vsetko nabehne ako ma… ![]()
S.
Ahojte,
dnes poobede bude tento server kratky cas mimo provoz, musime ho fyzicky prestahovat do inej miestnosti.
A kedze tu nie je Honza, budeme vsetci velmi dufat, ze vsetko nabehne ako ma… ![]()
S.