dnesek

zase tady mam jednu omluvu. dnesni nocni import probehne zitra v noci. prakticky to znamena, ze se dneska neobjevi dnesni nove zpravy, fotky a gpx. ono chvilku trva nez se vyzkousi vsechno, co fungovalo a ma fungovat i po presunu. diky za pochopeni.

Na RSS mi normalne chodi prispevky do for, i nove se objevivsi kese.

Posledni zpravy o nalezech ale bohuzel jiz od 18.5. nee. Mohu take doufat? Diky.

Pekna volebni placka :-).

dival jsem se, ale nenasel jsem duvod proc to dela to co to dela. kontroloval jsem prava i namapovani mime. vim jen, ze to jde obejit takovouhle adresou http://www.geocaching.cz/upload/zpravy.rss?1

aha, ted kdyz se na to divam, tak to chapu.