Dočasné cache?

Ahoj všichni!
Vím, že jedním z pravidel GC je, že cache by měla na místě zůstat co nejdéle (řádově roky).
Co si myslíte o nápadu založit cache, která by od počátku byla zamýšlena jako dočasná? (řádově měsíce)

Příklad (vymyšlený):
V nějakém parku je nádherná výstava soch. Park sám o sobě nic zajímavého, ale ty sochy rozhodně stojí za vidění. Problém je, že výstava soch v parku bude trvat jen 6 měsíců a pak sochy zmizí a nové nepřijdou.
Dá se tam založit cache, která by byla aktivní jen po dobu té výstavy a pak se archivovala? S tím, že od počátku by bylo řečeno: "Cache bude archivována 30. září 2009" nebo tak nějak.

(Já osobně si myslím, že by to bylo dobré. Otázka je, jak krátká doba existence cache je ještě únosná… Tři měsíce? Šest? Rok? …)

Teď si nejsem úplně jistý, ale mám dojem že pokud autor zakládá novou cache, měla by být založena s úmyslem, aby byla aspoň 3 měsíce funkční.

Proc se, Kryspine, nezeptas ve foru reviewera? :wink: Osobne mam taky dojem, ze minimum jsou tri mesice, ale uz jsme tady (v Nachode) mely kese archivovany po jednom dnu, teda veceru… :@

Omlouvám se - jsem tady na fóru poměrně nový a nevěděl jsem přesně, kam ten dotaz napsat. Příště už budu chytřejší :wink:

Já osobně si myslím že zakládat krátkodobou cache při příležitosti nějaké výstavy je dorý nápad…

Já si naopak nemyslím, že je zakládání keše ke každé výstavě dobrý nápad. Dobrý nápad je napsat tady na fórum: "Ahoj lidi, tam a tam je moc zajímavá výstava, bežte se tam podívat." Pamatujete si ještě na Krávy v ulicích? ty tu byly asi půl roku, některé jsou vidět dodnes a keš k nim tehdy neprošla…-to jen tak na okraj…

Proč?