doktor 1000#

Jsem se vcera na Pardubickem eventu dozvedel, ze Doktor se definitivne zblaznil a stal pacientem, behem tydne se kousl, a docachoval na 1000. Gratuluju!

doktore, ja se taky pripojuji ke gratulacim, ktere budou nasledovat. Tak na dalsi tisicovku, at se hrnou.

Gratulace ze Severu, uz se tesime na setkani s Doktorem na zavodech. Musim se jako ex-chrudimak vypravit na nekterou z tvych kesek.[D]

Protože se nic neutají tak nám to bylo hned jasné. Moc a moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších pěkných navštívených míst,

Nakonec to vysvetluje tu “delegaci z Prahy”, ktera se objevila na VGP [:)]

Doktore, moc gratuluju a preju hodne sil do dalsiho hledani!! [Y]

ta “delegace” se dozvedela o 1000 az hodinu po prijezdu [:)] no kdo si toho ma vsimnout, kdyz pred tydnem mel 900 [:)] honzo, moc gratulujeme.

Pořád se bijeme v prsa, že nám ani tak nejde o body, ale ta tisícovka - to zahřeje u srdce. Že mám pravdu? Tak s chutí do dalších lovů!

Doktore, gratuluji, jen tak dal! Podobne jako ostatni ucastnici vcerejsi geoparby jsem si i ja “vychutnal” tve geopupendo, ktere jsem tedy necekal, nebot jak je jiz zde zmineno, nedavno jsi mel kolem 900 :-). Takze ti to slape poradne, jen tak dal.

Ačkoliv jsem Tě Honzo včera vlastnoručně geopupendem přivítal v dobré společnosti "absolutních geošílenců" a nabídl Ti čestné místo na pokoji v pavilonu 22 PLB (budeme mít pěkný 8-mi lůžák, pouze Pavel bude mít prezidentské apartmá s privátními skotskými střiky a svěrací kazajkou z černého hedvábí...), dovolím si ještě poblahopřát k životnímu jubileu veřejně! Takže, gratulujeme a těšíme se na další geošílenosti (Česká Kanada se blíží...).

Michal + 3 geogirls

I takto virtuálně Ti Honzo třesu tlapou. Moc gratuluju a těším se zase brzo na společnou akci. Další tisícovka se blíží :-)

No kdyz me rano pred VGP dorazilo par logu z unora, pochopil jsem, kam miris. Takze jsem na VGP vchazel s vedomim, ze jsem prave vstoupil do tve jubilejni kesky :slight_smile:
Takze gratulace k 1. 1K a jak jsi sam napsal, vlastne zacinas od 0 :smiley: Tak jen doufam, ze me nezacnes slapat na paty :slight_smile:

Tak to teda Honzo gratuluju. Adp. píše že ses nějak kousnul nebo co, nešlo by to abys mě taky kousnul, abych dodělal tu tisícovku taky během týdne ?

No a je to tady. Dalsi, ktery proskocil pomyslnou branou. Vitej v klubu a moc gratuluji!!!

Gratuluju a zdravím prvního doktora, který nelečí, ale zcela jistě bude léčen. Tak si ještě chvilku užívej a hlavně nezastavuj ani na majáčky. Už po Tobě jdou… [:D]

Mal som tu cest drzat braniaceho sa Doktora, ked mu Dorki daval pupendo, takze este gratulujem aj verejne. Stravu v pavilone mame dobru, sestricky su pekne, bude sa Ti u nas pacit [:D]

Safra, safra to se nam to pekne rozjelo, o veekendu hned dva tisicovkari. Dalsi pacienti se hrnou. Tak ti preji vse nejlepsi a hlavne pekne sestricky v pavilonu, kamarady tam uz mas.

Doktore, správnou léčbu jsi si naordinoval![:D] Tak hodně štěstí, pohody a radosti z nových keší Ti přejeme z pod Ještědu.[G][^][D]

To je ale fofr! Gratuluju k významné metě a doufám, že jen tak nepolevíš a nasazené tempo udržíš [:D]!!!

Také se připojuji k velké gratulaci a vstupu do "hvězdné brány"...

Taktéž gratuluji, myslíš že Vám založí v pavilonu vlastní patro, nebo budete s Napoleony a Kolumby? Ať se daří…