Ještě jsme nestihli zapomenout na pupendo a Ty už máš našlápnuto do další tisícky. Moc gratuluju....chlape, jak Ty to děláš???? Takže posílám za Tebou, Honzo, gratulaci z Prahy a těším se na další společnou akci. A pořiď si auto s většíma kolama....víš, že ty Tvoje občas ani nedosáhnou na zem :-)
… no jak to dela ??? Slape jak svycarske hodinky !! Moc gratuluji !!
Safra chlape mel bys taky trochu rozjimat u cache a ne se jen hnat k dalsi. Zkus si dat nekdy zavazek: “jedna cache denne a nic vic”. Ja to takhle obcas praktikuju. Jinak ti samozrejme gratuluju a neuzen se.
To bylo řečí, po tisícovce zvolním [:D] Koukám zvolnit se nepodařilo. Takže přeji do dalších stovek hlavně pohodu a co nejmíň min a pastí na mamuty
Čím mažeš, že se ti ten harvestr nezadře? Tak jen tak dál a hlavně v klidu [:D]
bohnicky pavilon ma asi nedokonale zabezpeceni - stacilo rict ja jsem Doktor a hnedka ho pustili. a uz udal dalsi stovku. [:)] gratulujeme
Zaloznik z okresniho preboru zdravi utocnika extraligoveho klubu a gratuluje [^]
Dovolil som si pri tejto slavnostnej prilezitosti najst dva vhodne citaty:
Lepšie je, ak sa niekto stretne s medvedicou zbavenou mláďat, ako s bláznom, ktorý vystrája. (Príslovia 17,12) (Príslovia (biblia))
Tvoja spása začína vo chvíli, keď si povieš: Som blázon ja... alebo sú blázni všetci naokolo. (Anthony de Mello)
Gratulujem, pan doktor [H]
I ja se pripojuji k zastupu gratulantu!! Hlavne klidek, pohodicku, pokochat se, obcas[B]…zkratka si ty vychazky z Pavilonu poradne uzivej !!
doktore gratuluju[:D]
ani ses v logu nepochlubil, ze jsi svou jedenactistovku oslavil u Ctvrte lesni zahady - z toho mam velkou radost
jen tak dal - at se dari
To je fakt typický - zatím ani jeden tisícovkář po dosažení této mety nezpomalil, i když o tom předtím mluvil - spíš naopak [:P]. A doktor to jen potvrzuje!! Gratuluju!