O vikendu ve Vyskove se slavil dalsi doktoruv milnik ![]()
Tak at ti to slape takhle i nadale ![]()
Lovu zdar ![]()
Po delsim cachepustu se Honza konecne zase dostal k pikslickam a zahnal abstak dalsim milnikem.
Tak at mas co nejmene takovych abstaku.
Posílám jasný důkaz, že 1600 je možno dosáhnout i s prstem v nose.![]()
FOTKA
Doktore gratuluji, ses dobrej.
Obdivuhodný skok. Blahopřejeme k nové metě.
Dvakrát jsem v gratulacích ještě nikoho neviděl. Takovejhle fofr si dvojitou gratulaci zaslouží!
No tohle, clovek ani nestiha psat gratulace
Koukam, ze jedete vsichni jak urvanej vagon ![]()
Gratulujuuu!! Uz se pekne rychle blizi dalsi litrik, tak sup sup na dalsi krabicky…
Tak to v patek pekne zapijte a preju hodne pohody do dalsiho hledani!
Sbírá, sbírá a ani nestačí logovat
Je to podivín.
Tak ať ti šlape, Honzo! Velká gratulace.
Šálí mě zrak? Mám pocit, že to není ani týden co jsem gratuloval k 1500?
To je teda fofr! Tak ať ti to vydrží a hlavně aby ti nedošly při tomhle tempu pixličky na hladání ![]()
Gratuluji velice z podkrkonošské Lomnice ![]()
Kdyby Honzu nezdrzovali v praci, tak by nam uz davno zmizel kdesi daleko v predu. Honzo at ti to stale slape a nezapomen obcas pribrzdit jako na Halladay ![]()
Po hoooooodně dlouhé době, jsem se zase dostala sem na fórum. A Ty máš další stovky. Ztrácím přehled, tak gratuluju k této i ke všem prošvihnutým. A moc se na Tebe těším v Pardubkách ![]()
No a bylo to na mé kešce
šecko nélepší doktore! A na příštím eventu to bude aspoň 3x tolik (s tvým tempem!)
Doktore parada !! Slajz a Tucek ti gratuluji a at se porad dari.