doktor 1600

O vikendu ve Vyskove se slavil dalsi doktoruv milnik :slight_smile:
Tak at ti to slape takhle i nadale :slight_smile:
Lovu zdar :wink:

Po delsim cachepustu se Honza konecne zase dostal k pikslickam a zahnal abstak dalsim milnikem.
Tak at mas co nejmene takovych abstaku.

Posílám jasný důkaz, že 1600 je možno dosáhnout i s prstem v nose.:smiley:
FOTKA
Doktore gratuluji, ses dobrej.

Obdivuhodný skok. Blahopřejeme k nové metě.

Dvakrát jsem v gratulacích ještě nikoho neviděl. Takovejhle fofr si dvojitou gratulaci zaslouží!

No tohle, clovek ani nestiha psat gratulace :smiley: Koukam, ze jedete vsichni jak urvanej vagon :smiley:
Gratulujuuu!! Uz se pekne rychle blizi dalsi litrik, tak sup sup na dalsi krabicky…
Tak to v patek pekne zapijte a preju hodne pohody do dalsiho hledani!

Sbírá, sbírá a ani nestačí logovat :stuck_out_tongue: Je to podivín.
Tak ať ti šlape, Honzo! Velká gratulace.

Šálí mě zrak? Mám pocit, že to není ani týden co jsem gratuloval k 1500?
To je teda fofr! Tak ať ti to vydrží a hlavně aby ti nedošly při tomhle tempu pixličky na hladání :smiley:
Gratuluji velice z podkrkonošské Lomnice :wink:

Kdyby Honzu nezdrzovali v praci, tak by nam uz davno zmizel kdesi daleko v predu. Honzo at ti to stale slape a nezapomen obcas pribrzdit jako na Halladay :smiley:

Po hoooooodně dlouhé době, jsem se zase dostala sem na fórum. A Ty máš další stovky. Ztrácím přehled, tak gratuluju k této i ke všem prošvihnutým. A moc se na Tebe těším v Pardubkách :wink:

No a bylo to na mé kešce :wink: šecko nélepší doktore! A na příštím eventu to bude aspoň 3x tolik (s tvým tempem!)

Doktore parada !! Slajz a Tucek ti gratuluji a at se porad dari.