Doktor včera v rámci výletu po Geo Czech Teku překonal hranici 1200 nalezených krabiček. Gratulace a doufám že to brzo zapijeme.
Gratulujuu k nalezeni dvaceti kop krabicek [:D] Jen tak dal ! Do dalsiho hledani preju pohodu a spoustu prima zazitku!
Moc gratuluju Honzo a ještě jednou díky za skvělé závody. Já chci taky zapíjet!!!! Tak na mne počkejte ;-)
P.S:Mimochodem, máš už ty větší kolečka :-)
Cítím v zátylku Tvůj dech a slyším volání “stopa”. Uvolňujeme stopu,
abychom nebránili Tvému finiši, k němuž Ti upřímně blahopřejeme.
1200? A my furt proč Ti to tak dlouho trvá přijet od rána z Pernikova do Hůrek [:D] Nééé, kecám, my totiž víme, jak to bylo ve skutečnosti… [:P]
Pomalu bych na Tvém místě začal přemýšlet o nějaké PPA (Pořádná Pardubická Afterparty) [;)]
Tak tenhle rytmus nema chybu !! Velka gratuace!
honzo, gratulujeme. bylo jasny, ze tu dvanctisovku musis v nedeli dat [:)]
Honza teda jede, posílám také velké blahopřání a at se daří dál.
Gratuluju! Mohl jsem si myslet, že k tomu dojde brzo, když jsem viděl na Tavuku perníkáře v akci [:P]!
Taky gratuluju - a budu se těšit, až to brzo zapijeme - a tentokrát už pořádně, slavení není nikdy dost… [;)]
H+
Cau doktore tak zasilam velkou gratulaci [Y]
P.s.: Take jsi mohl neco pipnout kdyz jsme se v nedeli nekolikrat potkali, hned bych te pozval na pivo. [:P]