Doktor - Třetí stupeň šílenství

Na vědomost se dává že Doktor včera na multince uprostřed vinohradů vytáhl z úkrytu krabičku s číslem 3000. Náležitě jsme to oslavili vínem a ořechy (oboje v pevném skupenství). Takže ještě jednou gratuluji a přeji pohodičku, nejen do dalších pixel..
Jo a pozor, hranice Doktor-pacient ze neustále zužuje… :slight_smile:

I když jsem tu čest jubilejní nález vidět naživo a slavit vínem "velmi pozdní vlastnoruční výběr z bobulí", gratuluji ještě jednou touto cestou. Ať ti to, Honzo, šlape takhle i nadále!

Honzo, tohle uz vazne neni lecitelny :smiley: Tak moc moc gratulujuuu k dalsimu vyznamnymu majlstounu, ktery byl na miste nalezite oslaven :wink: At Te to hledani bavi jako doposud a hlavne.. preju klidek a pohodicku nejen pri nem!

Zpod Ještědu posíláme velikou gratulaci s přáním hodně štěstí na dalších cestách za poklady!

Nestíhám to sledovat… nabíráš zase na obrátkách. Moc gratuluju a přeju samé pěkné krabky na cestě k dalším metám.

Blahopřejeme z Měcholup! Spužva a spol..

Jsem to nějak termínově prošvihl, ale i dodatečně gratuluji! B)