Na vědomost se dává že Doktor včera na multince uprostřed vinohradů vytáhl z úkrytu krabičku s číslem 3000. Náležitě jsme to oslavili vínem a ořechy (oboje v pevném skupenství). Takže ještě jednou gratuluji a přeji pohodičku, nejen do dalších pixel..
Jo a pozor, hranice Doktor-pacient ze neustále zužuje… ![]()
I když jsem tu čest jubilejní nález vidět naživo a slavit vínem "velmi pozdní vlastnoruční výběr z bobulí", gratuluji ještě jednou touto cestou. Ať ti to, Honzo, šlape takhle i nadále!
Honzo, tohle uz vazne neni lecitelny
Tak moc moc gratulujuuu k dalsimu vyznamnymu majlstounu, ktery byl na miste nalezite oslaven
At Te to hledani bavi jako doposud a hlavne.. preju klidek a pohodicku nejen pri nem!
Zpod Ještědu posíláme velikou gratulaci s přáním hodně štěstí na dalších cestách za poklady!
Nestíhám to sledovat… nabíráš zase na obrátkách. Moc gratuluju a přeju samé pěkné krabky na cestě k dalším metám.
Blahopřejeme z Měcholup! Spužva a spol..
Jsem to nějak termínově prošvihl, ale i dodatečně gratuluji! B)