DOLOMITY - hurá na lyže - 12.-15.12.2007

Ahoj,
v termínu 12.-15.12.2007 pojedu lyžovat. Dle sněhových podmínek zvolím bud Kronplatz (již ted je otevreno asi 60 km sjezdovek) nebo Val di Fiemme - Obberegen. Bude se jednat o 4 dny lyžování + 4 x nocleh. Obě destinace jsou v pohodě v dosahu cca 600-650km z Prahy, což znamená vyjet večer 18-19hod a po půlnoci jsme na místě, do rána pospat a na 10tou hurá na lyže. Mám to v tomto časovém harmonogramu vyzkoušené a dá se to v pohodě zvládnout.
Pokud byste měli zájem, napište mi přes profil, pošlu nějaké info. B)

…a jak to souvisí s geocachingem?:expressionless:

aha;),
dobrá koment, no určitě se dá v lokalitě odlovit pár kešek (nějaké už mám takto dovezené z Italských sjezdovek i z cesty).
A vzhledem k milé komunitě lidí kolem geocachingu nabízím možnost připojit se jak na to lyžování tak i případné kešování … :o
… to jsem jaksi předpokládala zcela automaticky, že se budou lovit i krabičky:D:D:D

Pozdravuj na Marmoladě, tam jsem se bohužel v říjnu nedostal :)… a je tam keš.