Rozhoduji se o obyčejné GPSce. eTrex nebo Geko 201. Prosím o Váš názor a zkušenosti. Díky
Určitě kup něco s kompasem, buď geko 301 nebo spíš raději jetou etrex vistu (ve fóru Frc jich jsou tuny za super ceny)
Jinak se to tady uz hodnekrat podrobne resilo, takze zkus projet starsi prispevky ve forech.
Treba tady: http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=4109#4109
nebo tady http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=3717#3717
nebo tady http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=8999#8999
Michal