Doporučte

Rozhoduji se o obyčejné GPSce. eTrex nebo Geko 201. Prosím o Váš názor a zkušenosti. Díky

Určitě kup něco s kompasem, buď geko 301 nebo spíš raději jetou etrex vistu (ve fóru Frc jich jsou tuny za super ceny)

Jinak se to tady uz hodnekrat podrobne resilo, takze zkus projet starsi prispevky ve forech.

Treba tady: http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=4109#4109

nebo tady http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=3717#3717

nebo tady http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=8999#8999

Michal