Dorcadion 100 do 2000

Dorcadion si včera během severozápadního výpadu s Dáinem a se mnou jen tak mimochodem zalogoval 1900. Prý negratulujte, až při 2000… [;)]

Jak nás znám, určitě tu dvoutisícovku prošvihneme, takže se předem omlouvám za neuposlechnutí a za celý náš tým gratuluji - jak k této "mínus-stovce", tak k velmi brzo tušenému dvoukilu!

Len tak mimochodom gratulujem [H]

V případě PaBy, Dorcyho a několika dalších, uvažuji o zavedení permanentní geogratulace. Něco jako trvalý příkaz v bance. Zatím však podobný příkaz nelze zadat a tak nám nezbývá, než sledovat toto fórum a gratulovat. Nastává čas dovolených, proto raději blahopřejeme už teď a nečekáme na završení druhého litránku.   

Michale, jses dobrej, co dodat !!! Tak jeste velkou gratulaci z Pernikova !!!

Nedbaje Dandrova upozornění si dovoluji ze zvyku poblahopřát…[:D]

Tak dle přání negratuluju, jen přeju, aby ta 2000ovka přišla co nejdřív a na nějaké parádní keši [;)]!

Michale tak nez zmizis na nejaky cas z nasi kotliny doufam, ze ten druhy litr pokoris !! Moc gratuluji a preji ti aby ti to porad slo tak jako doposud!!

Tak teda já gratulovat nebudu NE a NE a NE!!!