Dorcadion 400

najvasnivejsi geocacher Dorcadion (+team) dosiahol dnes rano v Lidicich 400-vku, gratulujeme a len tak dalej :)))

Nejvasnivejsi, ale lovec bodu.. :slight_smile: Gratulujeme s Janickou a prejeme hodne stesti pri dalsim hledani..

Take se pripojuji ke gratulacim. Jen tak dal :slight_smile:

Sice na pocitadle vidim stale 399, ale snad to neni kachna a tak i ja gratuluji ke ctyrstovce.
Preji hodne dalsich nalezenych a take hodne dalsich ulozenych kesi.

Celý náš team se také připojuje ke gratulaci.

Celý náš team se také připojuje ke gratulaci.

I my se pripojujeme ke gratulaci a uz vam skoro slapeme na paty :-). TaKaM

400… to… uz … je.. sakra… hodne. Brzy na to budes potrebovat logaritmickou stupnici. Hlavne, at je porad co lovit. :slight_smile:

Vitam a blahopreju k jubilejnimu utrpeni.

Děkujeme mnohokrtát (všichni čtyři… :-)) všem geokamarádům a geokolegům za blahopřání.

Pokusím se po bohatých lovech v příštích týdnech revanšovat a naklást nějaké pokládky, nějak jsem to poslední dobou zanedbával…

Michal