najvasnivejsi geocacher Dorcadion (+team) dosiahol dnes rano v Lidicich 400-vku, gratulujeme a len tak dalej :)))
Nejvasnivejsi, ale lovec bodu..
Gratulujeme s Janickou a prejeme hodne stesti pri dalsim hledani..
Take se pripojuji ke gratulacim. Jen tak dal ![]()
Sice na pocitadle vidim stale 399, ale snad to neni kachna a tak i ja gratuluji ke ctyrstovce.
Preji hodne dalsich nalezenych a take hodne dalsich ulozenych kesi.
Celý náš team se také připojuje ke gratulaci.
Celý náš team se také připojuje ke gratulaci.
I my se pripojujeme ke gratulaci a uz vam skoro slapeme na paty :-). TaKaM
400… to… uz … je.. sakra… hodne. Brzy na to budes potrebovat logaritmickou stupnici. Hlavne, at je porad co lovit. ![]()
Vitam a blahopreju k jubilejnimu utrpeni.
Děkujeme mnohokrtát (všichni čtyři… :-)) všem geokamarádům a geokolegům za blahopřání.
Pokusím se po bohatých lovech v příštích týdnech revanšovat a naklást nějaké pokládky, nějak jsem to poslední dobou zanedbával…
Michal