Ten-ktory-sa-honi-za-bodmi, Velky-inkvizitor-vyzivajuci-sa-v-moci a Autocacher-loviaci-FTF-o-tretej-v-noci - sorry ale uz mi hrabe z tych blbych diskusii, tak si robim srandu :))) dosiahli dnes v Melniku vyznamne geojubilea, takze im bez srandy gratulujem :)))
Take gratuluji vsem k dosazeni uctyhodne-nebeskych ulovku!
A - neda mi to - musim jeste (po precteni nekterych prispevku za poslednich 48 hodin) dodat, ze si vazim zdraveho rozumu a usudku vsech cacheru, kteri delaji (nejen svym nazorem a uhlem pohledu) geocaching prijemnou hrou, urcenou vsem. Takze jeste jednou gratuluji a taky dekuji za vas pristup a obohaceni geocachingu - o cache, o udrzovani hry v ramci pravidel, o zajimave logy!
Po necelém týdnu na horách mi louskání nových příspěvků trvalo bezmála hodinu. A těch nových keší… A těch jubilantů… Škoda, že Michal nemá 900 - to by byla skoro Mystery… Gratuluji všem…