Dorcadion team 1100

vyhecovany Pabom sa Dorcadion team len tak “mimochodom” dostal cez 1100 najdenych cache. Boooooohniceeeeeeeee :))))

Je to prostě borec. Gratulace a poklona.

To neni mozny, jak vy to delate? :slight_smile: Samozrejme gratulujem, ale zase jen na chvilku, za chvilku cekame dalsi stovku navic :slight_smile:

 Dorcadion pokazde, kdyz nekoho potka u kesky, tak nikdy neopomene pripomenout: "Vy*erme se na to, nebo a) nas vyhodi z prace, b) se s nami manzelka rozvede, c) se z toho zblaznime, d) ..." 

 A ma pravdu. Urcite se tak stane v mem pripade, pokud bych se nekdy ja dohrabal k 1100. Jenze v tu dobu bude Dorcadion stale stastne zenaty, stale pracovne plne vytizeny a rozhodne pri smyslech slavit 10.000 :o))) 

 Michale, gratuluju, moc dekuju za Tvoje kesky a preju dalsi stovky krasnych mist a spousty zazitku.

Michale mooooooc gratuluji !!!. Je vidět, že tě ten litr nezastavil a neusnul jsi na vavřínech :)) A hlavně díky za ty tvoje pixly, které obsahují nápad, téma a hlavně invenci při hledání vhodného úkrytu. Díky

klobouk dolu. gratulujeme. ale kde je to velke zvolneni, ktere jsi proklamoval pred tisicovkou? :slight_smile: to bylo porad: ted uz mam blizko 1000, to uz musim rychlym tempem dodelat a pak uz to bude jen tak pianko, sem tam pixla… :)) jo jo, a takhle to pak vypada v praxi :slight_smile:

Blahozelame tomuto skvelemu teamu k dalsej zdolanej mete. Prazdniny su len na zaciatku, takze len tak dalej…

Blahopřejeme k udržení žlutého trikotu.

Dorcadion team je stálým reprezentantem ČR v geocachingu. Bylo by zajímavé zjistit, jak si stojí v Evropském měřítku. Věřím, že je určitě mezi předními borci. A abych nezapomněl, gratuluji.

Michale, znáš křivku, které se říká exponenciela ??? :-)))

Ale vážně, jsi moc dobrej, tak at ti to jde i dál minimálně tak dobře, jako dosud !!!

Ty se fakt nedas uhlidat. Chvili se venujeme kesovani, nesledujeme okoli a ty uz zase mas o sto vic. Gratulujeme

Michale, zase jsem prošvih Tvoje kulatiny, ale sám uznáš, že to gratulanti nemají s Tebou jednoduchý - nebo vlastně jo - kdo Ti nestihne popřát do 14 dnů, stačí, aby si týden počkal na další :-). Jen tak dál…

Michale krása, ale ta tisícovka byla pro mě milejší, ale hlavně doufám. že mě nezklaměš a získáš i tisícovku čistě českou, kterou považuji za ještě větší (jasně že pak nosím pivo)

S malym opozdenim zpusobenym nepritomnosti, nebot Slajz & Tucek litali po horach Krusnych posilam velikanskou gratulaci a preji ti abys mel porad hodnbe sil na dalsi cesty.

Opravdu pekne jedes :smiley: ! Gratuluju! Skoda, ze jsme se dneska o vlas minuli u Hamerskeho rybnika…

Gratulace celému týmu.

Posilame peknou geogratulaci ke kazdodennim litackam za keskama a za nejlepsim vysledkem :slight_smile: Tom a Zdenek