Při dnešním logování jsem zaznamenal, že Dorcadion pokořil hranici 1500. Moc pěkné a kulaťoučké čísílko. Do dalších lovů přeju Tobě i celému týmu hodně úspěchů!
Filip
Při dnešním logování jsem zaznamenal, že Dorcadion pokořil hranici 1500. Moc pěkné a kulaťoučké čísílko. Do dalších lovů přeju Tobě i celému týmu hodně úspěchů!
Filip
Moc gratuluju k opravdu pěkně kulatému číslu!!! Kdybych to věděl, tak jsem ti to FTF na Tvé jubilejní keši přenechal [:P]!
Gratuluji a blednu závistí. Užij si to a čauky z Plzně.
Hura [:D] Tak Michalovi vsetko najlepsie k peknemu jubileu a ostatnym clenkam teamu vela porozumenia a trpezlivosti [:P]
Prave som si spomenul, ze kedysi som mal viac najdenych cache ako Dorki - kedze on zacal cachovat mesiac po mne [8-|] Ale za chvilu to uz nebola pravda, Dorki totiz slape na geobaterky [;)] Tak vela sil do dalsieho jubilea [:)]
Michale, obrovska gratulace tobe a celemu tymu! Jen tak dal.
Dorki,
také zpod Ještědu k Tobě a k Tvým geogirls letí gratulace. Přejeme vám hodně štěstí a radosti z každé další nalezené kešky! [:)]
Take moc gratuluji a nezbyva mi nez v duchu tipovat, kdy i u vaseho geotymu padne ta magicka hranice 2000 [:)]
No dobry [Y] Jen mi furt nejak neni jasny, jak Ty to delas [<:o)] Asi budu muset zajit na lekci time managementu. Treba me neco osviti [I] Uz si objednej 2K coin, at na GC10CWG muzes dostat dvojite geopupendo [:P]
No to se taky musim pripojit ke gratulaci [:D] [^] [:D] . Pred mnoha a mnoha lety by to bylo neco neuveritelneho, mit na konte tolik nalezu.
Jen mi tak prislo na mysl, jak je ta nase civilizace svazana s desitkovou soustavou, proc treba neoslavujeme v 12-tkove soustave, pripada mne nejak tak vic prirozena, to by pak bylo 12, 12*12 = 144, 12*12*12 = 1728. To by pak z tech cisel vypadly ty otravne nuly.
toz teda moc gratulujeme. a bude odlov 2000 zase online? tentokrat bych prosil nejakou webkameru. [:)]
Skvele skvele skvele !!! Drzime palce do dalsich vykonu a met !!![:D]
Teda jak ty to delas. Nas je jak honicich psu a ty se stejne vzdalujes. Proste, kdo umi.. Velka gratulace z Polabi
Tak gratulace i ze severního města pražského. Další hodně kulatá meta už se rýsuje na obzoru. Boris
no ja treba jemne oslavil 1000000 binarne;) a az dosahnete 0x1000 to bude teprv haluz! a co 0xffff to uz je snad nad lidske moznosti;) 0xdead nezni moc ke slaveni a taky to je dost hodne moc:)))
Pochopitelně i my s Imaginem se připojujeme ke gratulacím [^] je to SUPER výkon.
S velkou dávkou zdravé závisti závidíme [;)] a přejeme, ať je tu ta 2000 brzy!!!
Gratuluju a preju stale dobry lov.
Michale, jedna velka gratulace z Vychodnich Cech !!! Jen tak dal !!!
Gratuluji a preji mnoho zdaru Tobe i celemu teamu pri rozvoji zavislosti. :-) Dvoutisicovku cekam tak nekdy v kvetnu, ne? ;-)
DaFy
Tři dny jsem nebyl na fóru a “čas oponou trhnul” a přinesl opět neskutečná čísla. Takže s trochou zpoždění blahopřání a obdiv.
To se nám dějí věci … není to tak dávno (skoro na den přesně 8 měsíců), když jsem se cestou dna GeoJeseníky “přichomýtnul” k první české tisícovce … a teď ??? Tak hodně štěstí na tu dvoutisícovku !!!
mmch: ten time-management by mne taky zajímal ![]()