dotaz na OZI

Zdravim. Mel bych dotaz jen k OZI CE. Po uspesnem nahrani map CR a waipontu, nevim jak zadat aby to navigovalo (ukazovalo, smer, vzdalenost) ke kesce (waipointu). Nejak jsem procital fora, ale nenarazil jsem na to. Mapa se zobrazuje, bod na mape taky, ale jen tu navigaci , jinak super program, dekuji za doporuceni v predchozim foru..Dekuju.. Michal

Jednoducho tapni na waypoint a drz az sa ti zobrazi menu, vyber goto …/alebo chodna v ceskom menu/.Dolu pribudne stavovy riadok kde budes mat vzdialenost k cielu a azimut, podla tychto udajov sa mozes orientovat, sucasne sa Ti bude zobrazovat sipka - ale na tu sa da spolahnut len za pohybu pretoze v tom momente ako postojis tak GPS nevie kde je !sever"…
Ina moznost je v zozname waypointov vyuzit funkciu chodna resp. goto.

Najed si na obrazovku nejblizsi waypointy, vyber si nejaky a klikni na GoTo vpravo. Nebo klikni na waypoint na mape a z menu vyber Jit na WP.