dotaz na označení coinu jako missing

Jestliže označím coin jako chybějící (missing),
mohu jej potom znovu aktivovat ?
Vlastně nevím jaký dopad má toto označení.

Jistě, lze ho potom "najít" formou typu logu grabbed, prostě se pak objeví u tebe a po vložení do kešky vede zpáteční stopa tam, kde byl naposledy spatřen před zmizením :slight_smile: