dotaz

ahoj děcka. Jsem nový čerstvý hráč.Mohl by mi někdo prozradit, co je to FTF a TNLN ? Dost často to používáte a mě zlobí, že tomu nerozumím.dík

http://czcachewiki.hidden.cz/index.php?title=Hlavní_strana

A když to nebudeš moci najít, tak se znovu zeptej :slight_smile:

podívej se na CZCacheWiki na http://czcachewiki.hidden.cz/index.php?title=Zkratky , jsou tam i některé další zkratky :slight_smile:

FTF = první nález nové keše ( first to find )
TNLN = nic jsem nevzal, nic jsem nevložil ( took nothing, left nothing ), někdy i jako No trade

A nekdy je to to jedine, co se v logu doctes :frowning: