ahoj děcka. Jsem nový čerstvý hráč.Mohl by mi někdo prozradit, co je to FTF a TNLN ? Dost často to používáte a mě zlobí, že tomu nerozumím.dík
http://czcachewiki.hidden.cz/index.php?title=Hlavní_strana
A když to nebudeš moci najít, tak se znovu zeptej ![]()
podívej se na CZCacheWiki na http://czcachewiki.hidden.cz/index.php?title=Zkratky , jsou tam i některé další zkratky ![]()
FTF = první nález nové keše ( first to find )
TNLN = nic jsem nevzal, nic jsem nevložil ( took nothing, left nothing ), někdy i jako No trade
A nekdy je to to jedine, co se v logu doctes ![]()