Dáváme na vědomí všem akčním kačerům a kačerkám, že připravujeme druhý ročník eventu v lanovém centru v Olomouci na 30.5.2009 od 10 do 14 hodin (tedy čtyřhodinový program). Termín je již v LC zajednán, listing se připravuje, ten loňský pro představu najdete pod GC19H0V.
jupíííí ![]()
doufám, že se letos aktivně zůčastním ![]()
Sakra Jarko co to máš za termín. 29 jsou Jeseníky:@
Vyborna prace. Drzim palce a rad prijdu zazit adrenalin
[color=blue]… a hned týden na to keškobraní :o :(, tak to se na lana zase nedostanu :@. Proč nezůstal loňský termín?[/color]
Posunul jsem jarní GeoJeseníky o týden před keškobraní, aby neprobíhaly tyto dva eventy poměrně blízko sebe současně, původně jsme plánovali GeoJeseníky na první víkend v červnu. Ale kolizi s dalšími eventy se dnes snad už vyhnout nedá, je jich už spousta. Ale to celkem nevadí, protože se všechny docela úspěšně a rychle naplní
Jj, taky špekuluji kam nacpu Lost in Paradise III (tedy budou-li elementálové této akci nakloněni) a v každým případě to bude v termínu jiného eventu. Ale nemyslím si, že je to problém, ba naopak v tom vidím výhodu - každý si vybere to co je mu bližší (ať už distancí či obsazením;) A navíc - komorní event, to už je dneska vzácnost ![]()
napřed bylo hura jdeme a pak zklamání jsme v jeseníkách.tak letos zase nic.
už se těším… příjdu určitě
Byl jsem loni a bylo to parádní. Doporučuju a letos se určitě opět dostavím.