Dragon Riders - 1400

Dalsi clen naseho pruzkumneho oddilu kolem Vyskova se prehoupl a prekvapive jede dal :smiley: Pepine at te plavani, splhani, skakani stale bavi, stejne jako nas bavi, te pri tom pozorovat :smiley: Vez, ze v nas vzdy najdes podporu v podobe jisticiho ci zachranneho teamu. A hlavne at je pritom stale ta spravna legrace :slight_smile:

Dragone, ty jedeš opravdu jako Drak, tvé tempo tedy už opravdu nestíhám :). Gratuluji moc - aspoň máš zítra v Hradci co slavit…

Ve Vyškově jsem měl večer draka a ani jsem nepil (vedle sebe).
Gratuluju!

Koukam, dalsi urvanej vagon z pardubickyho georychliku… Gratulacee a poradne to v Hradci zapijte (aspon jedno velky pivo by to chtelo :D) !!

Když jsem si toto nevšimnul včera na eventu, tak gratuluju takhle dodatečně. Včera ti to moc seklo, zkus takhle ohaknutej někdy vyrazit do ulic :).

Take gratulace :smiley: a at ti ty bodiky rychle pribyvaji.
Ale ty vlastne ty body nelovis ze ? :smiley: :smiley: :smiley: ty lovis pro zazitky :wink:

Přelítl jsi kolem mne neskutečným tempem. Gratuluju a těším se na Tvoje úžasné svačinky… :wink: