Dragon Riders 400

Tak Pepin zasprintoval před vánoční besídkou a překonal hranici 400 nalezených. Gratuluji

Připojuju se ke gratulaci. Mohlo mi to být jasné, když jsem viděla, jak řádíš v Praze. Osobně Ti potřesu zítra v Pardubkách!

Vloni bylo v Pardubicích hezky, letos se tam neobjevím, takže gratuluji touto cestou.

GRATULIRE PEPINE! :slight_smile:

Taky doufam, ze dorazis, abych ti mohl pogratulovat osobne !!

Ja bych se s dovolenim take pripojil ke gratulaci alespon takhle na dalku. Vydrz !

Velka gratulace, peeekne ses rozjel…jen tak dal!!!

I my se stavíme do fronty gratulantů a přejeme týmu, ať se vám v příštím geo-roce daří minimálně stejně dobře jako letos!
Osobně se neznáme, ale na několika keškách jsme se minuli. Nejvíc jste nás dostali, když jste vylezli na Zebín i s koly, protože v tom vedru jsme se tam my vydrápali nalehko a doslova s jazykem na vestě!

Pozdě, ale přece. Taky gratuluji a přeji vše nej a nej. Ať ti to přibývá a těšíme se i na tvoje další kešky.

Tak sup sup to petikilo je za rohem ! Moc gratuluji.

Gratulace prevelika a tesime se na dalsi PPMka!!! Nevzdavej to, mame te radi!!!

Mi se take pripojujem ke gratulaci. At to slape dal.